Mezinárodní den jógy 2024

S radostí vás zvu na

Speciální cvičení jógy k oslavě Mezinárodního dne jógy!

Pojďte se mnou strávit čas plný klidu, relaxace a zdravého pohybu. Bez ohledu na to, zda jste zkušený jogín či jogínka nebo teprve začínáte. Tato oslava jógy je určena pro všechny. 

Společně budeme objevovat kouzlo jógy, zlepšovat naši flexibilitu, sílu a duševní rovnováhu.

Akce jsou dvě. Obě stejné a ve stejný den. Nejdříve je setkání naživo a později online z domova. Můžete si vybrat, co je vám pohodlnější 😊.

Detaily akce

Datum: 20. června 2024
Čas: 17:30 – 19:00 v parku u kostela sv. Ludmily, Pražská 416, Mělník
Čas: 19:30 – 21:00 online v pohodlí domova
Cena: 250 Kč

Co budete potřebovat:

  • Pohodlné oblečení
  • Podložku na jógu
  • Otevřenou mysl a pozitivní energi 

Registrace

Prosím, potvrďte svou účast na e-mailu: dikubu1@gmail.com. Na základě přihlášky Vám zašlu bližší informace k akci a podklady pro platbu.

Program

Připravila jsem pro nás krásnou meditaci pro zdraví, úplně nové dechové cvičení pro příliv energie a jemnou harmonizační sestavu Pozdrav měsíci. Sestava nás provede různými ásanami (pozicemi) spojenými s prožíváním představ, afirmací, kdy se vrátíme k tomu, co se za celý den odehrálo a otevřeme se všemu, co má přijít. Na závěr si užijeme relaxaci, abychom odešli osvěženi a plní nové energie.

Při cvičení budeme mít příležitost se setkat s podobně naladěnými lidmi a úžít si příjemnou energii. Těším se na vás a na to, že před prázdninami společně oslavíme tento krásný den věnovaný józe.

S láskou a vděčností 

Namaste 🙏
Diana

P.S.: Neváhejte pozvat své přátele a rodinu – všichni jsou vítáni!