Oslava Mezinárodního dne lesů s Lesní myslí

V termínu od 19. do 31. 3. 2023 proběhnou na různých místech naší vlasti vycházy Lesní mysli pro širokou veřejnost. Vycházky jsou pořádány instruktory LM v rámci Sítě certifikovaných instruktorů Lesní mysli k příležitosti oslavy Mezinárodního dne lesů, jehož letošní motto zní „Zdravé lesy pro zdravé lidi.“  Vycházky jsou pro každého, kdo má rád přírodu a chce ji zažít jinak, smyslů – plně, chce dočerpat energii, uspořádat myšlenky, udělat něco pro své tělo i duši, potkat se s podobně naladěnými lidmi.

Odnesete si spoustu jarní energie a inspiraci do všedních dnů. Zrelaxujete při jednoduchých cvičeních, která jsou zaměřená na smysly a vyzkoušíte si i ta trošku hloubavější, která vedou k životní rovnováze.

Srdečně vás zvu na vycházku Lesní mysli do parku Na Polabí, Mělník . Sraz je u Vrázovy vyhlídky.

KDY: v pátek 24.3. v době od 16 do 18 hodin

CENA:  300,- Kč , z každého příspěvku jde část na výsadbu dvou stromků.

PŘIHLÁŠENÍ:  Přihlásit se můžete do 22. 3. e-mailem: dikubu1@gmail.com nebo SMS tel. 725 280 370, kapacita je omezena. Po přihlášení vám budou zaslány podobnější informace.

Zvaný je každý, kdo je rád venku a chce se ponořit do příjemné atmosféry přírody a podpořit své fyzické a psychické zdraví.

Termíny dalších workshopů v rámci celé ČR naleznete na webu https://lesnimysl.cz/workshopy-lesni-mysli-k-oslave-dne-lesu-21-3-2023/ .